Прокуратура Львівської області отримала нового керівника

13:00 15 жовтня 2019 р.


Фото: lviv.gp.gov.ua

Перший заступник Генерального прокурора Віталій Касько представив у вівторок, 15 жовтня, колективу прокуратури Львівської області нову керівницю.

Про це повідомили у вівторок, 15 жовтня, у прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «Нею стала 33-річна Ірина Діденко, яка у органах прокуратури з квітня 2008 року та дотепер працювала на посаді начальника відділу забезпечення діяльності у сфері протидії корупції управління організації представництва Департаменту представництва інтересів держави в суді Генеральної прокуратури України. У вступному слові Віталій Касько зазначив, що новій очільниці доведеться працювати у непрості часи, однак вона володіє достатніми вольовими, діловими та професійними якостями, щоб забезпечити належне функціонування прокуратури області».

«Віталій Касько назвав ключові пріоритети для органів прокуратури Львівщини та визначив проблемні питання. Своєю чергою Ірина Діденко висловила подяку за довіру та наголосила, що спільно доведеться багато працювати, аби побудувати прокуратуру європейського зразка», – поінформували також у прокуратурі Львівської області.

«Ірина Вікторівна Діденко народилася 6 серпня 1986 року народження в Немирові на Вінниччині. У 2008 році здобула вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», а пізніше – за спеціальностями «обліку та аудиту» і «практичної психології». У 2019 захистила дисертацію на «Адміністративна відповідальність за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук. Працювала на різних посадах в органах прокуратури Вінницької та Івано-Франківської областей, а також ГПУ», – повідомили також у прокуратурі Львівської області.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу