Програма розвитку Львівщини передбачає реалізацію п’яти стратегічних цілей

17:10 24 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 24 грудня, на сесії Львівської обласної ради затвердили «Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2020 рік».

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що фінансування 29 програм передбачено 1,5 млрд. гривень. Водночас, «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2020 рік». передбачає реалізацію п’яти стратегічних цілей.

«Цього року включено всі основні цілі, серед яких конкурентоспроможна економіка, якість життя, відкриті кордони для розвитку бізнесу, розвинене село та туристична привабливість. Більшість програм уже затверджена, найбільші джерела – це бюджет розвитку, ДФРР тощо», - зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський.

За словами першого заступника одним із основних аспектів програми є конкурентоспроможна економіка, де бізнес досить активно включився в цей процес. У напрямі «Якість життя» програми вже сформовані та затверджені. Пріоритетами визначили розвиток дошкілля, та підвищення якості освіти загалом.

Василь Лозинський наголосив: «Охорона здоров’я поставила перед нами ряд викликів. Важливо завершити перетворення закладів у некомерційні підприємства. Цей процес має бути завершений до 1 квітня».

Як інформував «Щоденний Львів», облрада ухвалила стратегію розвитку.

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу