Львівська облрада ухвалила стратегію розвитку

14:05 24 грудня 2019 р.


Фото: lvivoblrada.gov.ua

Львівська обласна рада ухвалила «Стратегію розвитку Львівської області на період з 2021 року до 2027 року» й план заходів з її реалізації у 2021-2023 роках.

Про це повідомили у вівторок, 24 грудня, у Львівській облраді, де також розповіли, що «місією стратегії є розвиток людського капіталу, забезпечення високої якості життя та економічного зростання на основі екологічно невиснажливої та енергоефективної промисловості, інноваційно орієнтованої біоекономіки, креативних індустрій, туристично-рекреаційної сфери.

Голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак зазначив: «Експертами, які працювали над Стратегією, застосовано досвід європейських практик. Документ відповідає сучасним тенденціям планування, де на основі комплексного аналізу визначено стратегічні цілі, притаманні для Львівської області. Стратегія – має стати базою для бюджетного планування і залучення коштів з різних джерел фінансування».

В облраді також розповіли, що «документ має на меті досягнення п’ятьох стратегічних цілей – конкурентоспроможна економіка на засадах старт-спеціалізації, якісне життя, збалансований просторовий розвиток, чисте довкілля, туристична привабливість». А «джерелами фінансування реалізації Стратегії будуть: кошти Державного бюджету України, зокрема державного фонду регіонального розвитку, галузевих (міжгалузевих) державних цільових програм та бюджетних програм центральних органів виконавчої влади, що спрямовуються на розвиток відповідної сфери у регіонах, субвенцій, інших трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам; кошти місцевих бюджетів; кошти міжнародних організацій, зокрема кошти технічної допомоги ЄС; коштів інвесторів, власних коштів підприємств; благодійні внески; кошти з інших джерел, не заборонених законодавством».

Як інформував «Щоденний Львів», в порядку денному сесії – звіт голови облради й низка питань екологічного блоку.

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

14:28 7 травня 2021 р.

Цими вихідними в Парку культури запрацюють атракціони. Маски обов'язкові

У Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького розпочинається сезон атракціонів. Зараз адміністрація парку проводить активну підготовку, і вже із суботи, 8 травня, «Містечко атракціонів» буде приймати відвідувачів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу