Президент затвердив положення про військовий квиток

14:40 30 грудня 2016 р.


Фото: wikimedia.org

Військові квитки, видані до набрання чинності сьогоднішнього президентського указу, вважаються дійсними на всій території України та не підлягають обміну на військові квитки нового зразка, крім окремих випадків.

Президент України Петро Порошенко затвердив своїм указом №582/2016 нові положення про військовий квиток осіб рядового, сержантського і старшинського складу та військовий квиток офіцера запасу. Відповідний документ опубліковано на сайті Глави держави.

Як зазначається у ньому, військові квитки, виготовлені й видані до набрання чинності цим указу, вважаються дійсними на всій території України та не підлягають обміну на військові квитки нового зразка, крім окремих випадків. Бланки нових військових квитків виготовлятимуться на замовлення міністерства оборони України, Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки України.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу