Президент України наразі не збирається оголошувати сьому хвилю мобілізації

21:00 11 жовтня 2016 р.


Фото: pravda.com

Петро Порошенко запевнив, що тих, кого візьмуть до війська під час осіннього призову, не будуть направлятися до зони проведення антитерористичної операції.

Президент Петро Порошенко заявив сьогодні, 11 жовтня,  на засіданні Ради регіонального розвитку: «Як головнокомандувач я поки що не збираюся оголошувати сьому хвилю мобілізації».

Глава держави також нагадав, що наразі в армії відбувається осінній призов, але наголосив, що призов – це не мобілізація. Петро Порошенко зазначив: «Ті, кого призовуть, згідно з моїм указом, не будуть направлятися до зони проведення антитерористичної операціїю

Президент  також нагадав, що видав указ про демобілізацію 6-ї хвилі, відтак наголосив: «І тут, шановні голови обласних адміністрацій, обласних рад, міськрад, на вас лягає надзвичайно важливе завдання – облаштування демобілізованих: забезпечення їх відповідними земельними ділянками, прозоре і ефективне прийняття рішень», – сказав глава держави.

Петро Порошенко також розповів про ініціативу глави низки облдержадміністрацій щодо спрямування  коштів з місцевих бюджетів не тільки для надання земельних ділянок, а й допомоги в будівництві необхідних об'єктів для демобілізованих військовослужбовців. Про це повідомили сьогодні, 11 жовтня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

22:10 25 листопада 2020 р.

Ремонт вул. Пекарської: від завтра буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців

Триває ремонт вул. Пекарської. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 26 листопада і до 1 вересня 2021 буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Рубрика: Ситуації

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу