Презентація успішних напрацювань громад з Польщі і України (відеотрансляція)

09:42 18 січня 2017 р.

У Львівському прес-клубі розпочалася прес-конференція на тему «Як зробити територіальні громади спроможними. Представлення збірки «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України».

Організатори заходу: фонд «Освіта для демократії», ГО «Наше Поділля», Товариство Лева.

Учасники:

  • Наталя Кертичак, фонд "Освіта для демократії" (Варшава), координатор проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;
  • Олександра Леницька, голова Тростянецької сільської об’єднаної територіальної громади;
  • Оксана Чабан, Товариство Лева, тренер проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування»;
  • Богдан Зелений,  керівник місцевої ініціативи села Деревня, Жовківський район.

До участі в заході запрошені громадські діячі, представники місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, тренери, експерти та практики з децентралізації.

На прес-конференції можна:

-          ознайомитися з вибраними успішними практиками зі збірки;

-          довідатися про досвід учасників та тренерів програми;

-          отримати друкований або електронний варіанти збірки.

Довідка

Збірка «Співпраця заради локальних змін: успішні практики з Польщі і України» видана в рамках проекту «Сильні локальні громади – ключ до успіху реформи місцевого самоврядування». Збірка містить описи вдалих ініціатив з Польщі та України, які показують як крок за кроком, цеглинка за цеглинкою, стають можливі великі перетворення в громадах.

Вибрані добрі практики показують переваги співпраці поміж представниками різних секторів: громадськими активістами, місцевим самоврядуванням та місцевими державними адміністраціями. Демонструють також застосування конкретних механізмів та інструментів: локальний аналіз, консультації з громадськістю, громадський бюджет, активізація громади. Ці успішні практики є актуальними, зокрема в контексті реформи децентралізації, яка спонукає думати, яким чином брати відповідальність за позитивні зміни в наших громадах.

Проект співфінансується у рамках польсько-канадської програми підтримки демократії, яка є програмою Фонду міжнародної солідарності, фінансованою урядами Канади та Польщі (у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП).


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:21 23 січня 2021 р.

Затримано рух двох поїздів: на Львівщині автобус спричинив ДТП на залізничному переїзді

Сьогодні, 23 січня, близько 9 години дорожньо-транспортна подія трапилася на залізничному переїзді 8 км перегону Ставчани -Любінь Великий, що на Львівщині.

Рубрика: Ситуації

13:57 23 січня 2021 р.

Червоноградська дільниця АТ "Львівгаз" масово штрафує споживачів. Львівгаз обіцяє службову перевірку

Червоноградська дільниця АТ "Львівгаз" з 20 січня розпочала масово виписувати багатотисячні штрафи споживачам під приводом "втручання в газовий лічильник". Львівгаз запевняє, що все відбувається законно і обіцяє службову перевірку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу