Прем’єр-міністр України запустив регіональний експрес між Львовом і Чернівцями

20:40 3 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Арсенія Яценюка в інтернет-мережі «Facebook»

Новий потяг дозволяє скоротити час подорожі на дві години.

«У суботу, 3 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський взяли участь у запуску нового регіонального експресу Чернівці-Львів-Чернівці», – повідомили сьогодні, 3 жовтня, на Урядовому порталі, де також поінформували:

«Арсеній Яценюк зазначив: «Новий потяг запускається завдяки зусиллям міністра інфраструктури та «Укрзалізниці». Цей потяг дозволяє скоротити час подорожі від Чернівців до Львова на дві години – із 5,5 до 3,5 години. Вартість квитка, повідомив Глава Уряду, – 134 гривні, що навіть дещо менше, ніж вартість такої поїздки маршрутним таксі, що займає близько семи годин».

Арсеній Яценюк підкреслив: «Комфорт, нова якість і швидкість – це те, що ми робимо в сфері транспорту».

Прем’єр-міністр також наголосив: «Укрзалізниця» завдяки зусиллям нового керівництва і Міністра інфраструктури почала збільшувати свої інвестиції. Загальний інвестиційний план «Укрзалізниці» був 2,4 мільярда гривень. Ми додаємо ще 1 мільярд гривень до кінця поточного року. Цей мільярд піде на нове полотно, ремонт чинного парку і придбання дизель-поїздів».

Глава уряду також підкреслив: «Дизельний потяг, який ходитиме маршрутом Чернівці-Львів-Чернівці, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі. Цей завод раніше працював на Росію. Росія закрила ринки. Але в нас настільки велика ємність нашого ринку, що нам потрібні сотні таких поїздів, нам потрібен новий парк».

Арсеній Яценюк наголосив також: «Завдання, яке було поставлено мною, – знайти кошти на інвестиції в транспортну галузь. І цей процес пішов. А це означає робочі місця на Крюківському заводі, податки, ріст економіки. Це означає, що реформи в країні здійснюються і Україна змінюється».

Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, на Урядовому порталі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів