Прем’єр доручив голові Львівської ОДА знайти рішення сміттєвої проблеми

23:42 24 січня 2017 р.

Володимир Гройсман наголосив у вівторок: «Мешканці Львова не повинні страждати від безгосподарності і безпорадності міських чиновників».

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман і віце-прем'єр Володимир Кістіон провели сьогодні, 24 січня, робочу зустріч із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою щодо обговорення ситуації навколо утилізації твердих побутових відходів у Львові, під час якої керівник уряду наголосив, що вирішення цієї проблеми належить до компетенції міської влади, а Кабмін готовий надати усю необхідну підтримку, що дозволить урегулювати це питання. Володимир Гройсман, підкреслив: «Я вважаю, що Львів має бути чистим. Це є зона відповідальності міського голови особисто, а також міської ради. Але ми вже бачимо не один тиждень, місяць, а напевно, і рік, що системно проблема твердих побутових відходів у такому прекрасному місті як Львів не вирішується. Мешканці Львова не повинні страждати від безгосподарності і безпорадності міських чиновників».

За словами глави уряду, у міському бюджеті Львова у результаті фінансової децентралізації є достатні ресурси, необхідні для урегулювання проблеми – у 2017 році бюджет розвитку міста складе один мільярд 800 мільйонів гривень. Володимир Гройсман підкреслив: «З такими грішми не вирішувати проблему, я вважаю, є просто не припустимо».

Прем’єр-міністр згадав власний досвід міського голови щодо вирішення аналогічної проблеми у Вінниці: «Я мав точно таку проблему і вирішив її ще сім років тому, і забув, що вона була. В таких питаннях дуже важливо готовність і здатність міської влади вести діалог з мешканцями сусідніх громад».

Своєю чергою, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зауважив, що ключовим питанням в такій загрозливій ситуації є допомога мешканцям Львова. Він зауважив: «На превеликий жаль, я не бачу від міської влади бачення щодо стратегії поводження з твердими побутовими відходами. Сьогодні ключове питання – це допомогти 700 тисячам мешканцям Львова, які ні в чому не винні і не можуть стати заручниками безгосподарності міської влади».

За результатами зустрічі Прем’єр-міністр доручив голові Львівської обласної державної адміністрації провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якої знайти рішення щодо забезпечення покращення ситуації. Володимир Гройсман запевнив при цьому: «Я хочу вас запевнити, що будь-яке рішення, яке потрібне для того, щоб допомогти вирішити цю проблему на рівні уряду, буде прийняте швидко і негайно».

Про це повідомили сьогодні, 24 січня, на «Урядовому порталі». Як інформував «ЩЛ», в середу, 25 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка скликає позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглянуть питання вивозу твердих побутових відходів із території Львова.

dailylviv.com

До теми

23:02 17 січня 2021 р.

У Львові розшукують вагітну маму двох дітей, яка зникла дорогою з пологового будинку

У неділю, 17 січня, Шевченківський відділ поліції оголосив у розшук 31-річну Оксану Бекеш. Мати двох дітей, яка перебуває на третьому місяці вагітності, зникла два дні тому: вона поїхала на огляд до лікаря у пологовий будинок на вул. Раппопорта, проте звідти додому не повернулася.

Рубрика: Ситуації

10:23 17 січня 2021 р.

Біля Радехова згорів будинок

На момент прибуття пожежників до місця виклику ввесь будинок був охоплений вогнем.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу