Львівська облдержадміністрація ініціюватиме кримінальну справу щодо забудов на площі Ринок

12:05 25 вересня 2015 р.


Фото: galnet.org

Питання незаконних забудов у Львові обговорили на нараді за участю заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Гримак, представників Держархбудінспекції, прокуратури, судів, Львівської міської ради та громадських активістів.

Найбільше обурення в громадських активістів викликало будівництво, яке ведеться на площі Ринок. Будівельні роботи тривають на площі Ринок за чотирма адресами – №27, №28, №36 та №37.

«Під виглядом реставраційних робіт нищаться пам’ятки архітектури, – зазначила громадський активіст Олеся Дацко. – Львівська міська рада на це закриває очі, правоохоронні органи не реагують, подекуди навіть не приймають заяв, які ми подаємо».

За результатами розгляду цього питання, Ірина Гримак доручила директору департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області Роману Желиху підготувати лист в правоохоронні органи про відкриття кримінальної справи щодо факту проведення будівельних робіт на площі Ринок, 27 та 28. Також представники прокуратури повинні надати інформацію щодо будівництва, яке ведеться на площі Ринок, 36 тв 37.

Не менш резонансним, на думку активістів, є будівництво на вулиці Снопківській, 18. Ірина Гримак зазначила: «Ми разом маємо зробити усе, щоб цю споруду розвалити і знести. У цьому питанні ви маєте повне наше сприяння».

Загалом за підрахунками активістів у Львові налічується 46 об’єктів незаконного будівництва. Ірина Гримак ініціювала проведення ще ряду зустрічей із мешканцями міста щодо питання незаконного будівництва у Львові. Зустрічі відбуватимуться двічі на місяць.

Про це повідомили сьогодні, 25 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу