Правоохоронці тренувалися на Львівщині протидіяти масовим заворушенням

17:56 18 вересня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Заступник начальника Львівського обласного управління МВС Сергій Маруняк запевнив: «Навчання та тренування правоохоронців проводяться регулярно».

«У п’ятницю на одному із полігонів Львівщини правоохоронці області провели практичні навчання за оперативним планом «Хвиля», який застосовується у випадку виникнення масових заворушень», – повідомили сьогодні, 18 вересня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС, де також розповіли:

«Неадекватні дії збудженої юрби можна спостерігати, наприклад після футбольних матчів, коли невдоволені результатом вболівальники починають громити все на своєму шляху. Вони не тільки спричиняють значні матеріальні збитки громадянам, підприємствам чи комунальним службам, а й створюють реальну загрозу здоров’ю та життю інших людей.  

Заступник начальника Львівського обласного управління МВС і начальник міліції громадської безпеки, полковник міліції Сергій Маруняк, повідомив: «Навчання та тренування правоохоронців проводяться регулярно. Цього разу ми відпрацювали узгоджену тактику дій служб і підрозділів міліції та військовослужбовців Національної гвардії України з припинення групових порушень громадського порядку та ліквідації масових заворушень».

Участь у тренуваннях також брали працівники служби медичного забезпечення ГУМВС України у Львівській області. Сергій Маруняк зазначив: «Практичні навички, які правоохоронці відшліфовували на полігоні, можуть їм знадобитися й у менш екстремальних ситуаціях, у повсякденній службі. Адже від чітких та професійних дій працівників міліції, швидкості та оптимальності рішень, прийнятих ними, може залежати життя людей».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу