Працівники «Львівської залізниці» ліквідували наслідки зимової стихії

17:24 5 лютого 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

До «снігоборотьби» були залучені 682 працівники колійного господарства та 176 залізничників другої черги.

У прес-центрі «Львівської залізниці» повідомили в понеділок: «3-5 лютого на більшості території регіональної філії «Львівська залізниця» спостерігалися суворі погодні умови, спричинені рясними снігопадами. На окремих станціях та перегонах, особливо у гірській місцевості, за цей час випало до 90% місячної норми опадів, а висота снігового покриву подекуди сягала майже 40 сантиметрів».

«Для боротьби зі стихією у добу з 3-го на 4-те лютого були задіяні 522 монтери колії та 218 працівників інших господарств залізниці, що входять до складу так званої другої черги. За цей період від снігу було очищено понад 1800 стрілочних переводів, 93 посадочні платформи та 244 переїзди», – поінформували також у прес-центрі.

«Оскільки інтенсивні опади не припинялися, наступної доби до снігоборотьби було залучено 682 працівники колійного господарства та 176 залізничників другої черги. За цей період від снігу було очищено 2772 стрілочних переводів, 211 пасажирських платформ та 540 переїздів», – розповіли також у прес-центрі.

«Окрім того, у боротьбі з наслідками зимової стихії залізничникам довелося задіяти снігоприбиральну та снігоочисну техніку. Впродовж доби снігозбиральні машини СМ-2 працювали на станціях «Львів», «Бескид» і «Сянки», а також на перегонах «Славське-Лавочне» та «Бескид-Скотарськ», – повідомили також у прес-центрі.

«За дев’ять рейсів СМ-ки сукупно прибрали з об’єктів інфраструктури понад 2,1 тисячі кубометрів снігу. Тим часом снігочисти звільнили від товстого снігового покриву колію загальною довжиною 58 км, ставши у нагоді на дільницях «Сянки-Явора», «Сянки-Щербін» та «Щербін-Волосянка», а також на станціях «Соколики», «Яблонька» й «Турка», – поінформували також у прес-центрі.

«Немалого клопоту завдали снігопади і господарству електропостачання. Налипання мокрого снігу на лінії електропередач та налягання на ЛЕП гілок дерев, що не витримали снігового тягаря, призвели до тимчасового відключення електроживлення на окремих дільницях. Важкодоступність до окремих аварійних місць дещо ускладнила проведення оперативних відновлювальних робіт. Ця обставина та складна метеорологічна ситуація стали причиною затримок руху низки пасажирських та приміських поїздів. Зважаючи на несприятливі прогнози синоптиків, зокрема щодо зниження температури повітря, залізничники Львівської магістралі продовжують постійно моніторити ситуацію на станціях та перегонах, напоготові перебуває і спеціальна техніка», – повідомили також у прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу