Працівники львівського Центру адопції прилаштували за місяць 54 тварини

17:24 15 червня 2017 р.


Фото: lkplev.com

Директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак пояснила: «Літо – не найкраща пора для прилаштування тварин, тому активно процедури «всиновлення» не відбуваються».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 15 червня: «Центр адопції (всиновлення) безпритульних тварин після відкриття розпочав активну роботу, кількість прилаштованих тваринок зросла вчетверо».

Директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак поінформувала: «Літо – не найкраща пора для прилаштування тварин, тому активно процедури «всиновлення» не відбуваються. Але, якщо порівнювати з минулими роками, то раніше ми прилаштовували в середньому дві тваринки в тиждень, а зараз – вісім. До речі, собачок прилаштовують частіше. За травень ми прилаштували 54 тваринки, тому можемо сказати, що є суттєве підвищення активності осіб, які хочуть взяти собі собак чи котів, і які взагалі знають про відкриття нашого Центру адопції безпритульних тварин».

«Центр адопції безпритульних тварин відкрили 6 червня 2017 року. Він працює на базі ЛКП «Лев» на вулиці Промисловій, 56 у Львові поряд із Першою комунальною ветеринарною клінікою, ветеринарно-стерилізаційним центром для безпритульних тварин та грумінг-салоном. Роботи над облаштуванням центру тривали з осені 2016 року. Їхня вартість – 1,2 млн. гривень. Будівництво профінансоване з бюджету розвитку Львова», – повідомили також сьогодні, 15 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу