Працівники ЛКП «Лев» прилаштували торік 480 собак

11:15 2 лютого 2018 р.


Фото: Zaxid.net

У міськраді запевнили: «У 2017 році працівниками ЛКП «Лев» відловлено 851 собаку й 385 котів».

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР прозвітував про проведену роботу у 2017 році. Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Зокрема, директор департаменту Ірина Маруняк розповіла про діяльність львівського комунального підприємства «Лев»: «Використовуючи досвід Європи, Львів запропонував власну модель гуманного регулювання чисельності безпритульних собак. На основі цього діє «Програма  регулювання  чисельності  безпритульних тварин у Львові на 2015-2020 роки».

Чиновник запевнила: «Основною метою ррограми є зменшення кількості безпритульних тварин у Львові на основі гуманного та відповідального ставлення до них, забезпечення громадського контролю за дотриманням правил утримання тварин та прийняттям рішень щодо здійснення евтаназії тварин, вживання заходів щодо охорони тваринного світу і створення більш комфортних умов для життя людей. Програма виконується способом організації відлову безпритульних тварин із застосуванням нової методики біостерилізації та сучасної технічної бази».

Ірина Маруняк зазначила: «Відлов, стерилізацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, профілактичні обробки та повернення безпритульних тварин на місце мешкання здійснює ЛКП «Лев». Упродовж 2017 року працівниками ЛКП «Лев»  відловлено 851 собаку та 385 котів».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР додала: «Одним із завдань вищевказаної Програми є обов`язковість прилаштування тварин у нові родини. З цією метою на базі ЛКП «Лев» організовано Центр адопції (усиновлення), де зібрано усю базу безпритульних тварин міста. Запровадження цього центру дало можливість прилаштувати 480 собак та 65 котів та суттєво знизити ризик повернення тварини. На сьогоднішній день на вулицях Львова залишаються 412 безпритульних тварин».

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу