Працівники «Львівобленерго» повернули електропостачання 42 населеним пунктам

11:00 8 січня 2017 р.

У суботу, 7 січня, на території Львівської області були зафіксовані 15 порушень в роботі систем життєзабезпечення населення.

Унаслідок низьких температур повітря (до 24° морозу) та підвищення навантаження на електросистеми районів були пошкоджені 13 ліній електропередач (сім – повністю, а шість – частково), що призвело до знеструмлення 126 трансформаторних підстанцій. Відтак, без електропостачання залишилися 42 населених пункти (29 – повністю, а 13 – частково).

53 працівники 15 бригад «Львівобленерго» завершили за допомогою 21 одиниць техніки ліквідацію усіх пошкоджень у суботу, 7 січня, о 18:15. Про це повідомили сьогодні, 8 січня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу