Працівникам бюджетних установ Львівщини перерахували 37,8 млн. гривень

15:00 16 жовтня 2015 р.


Фото: uk-ua.greenab.info

Упродовж 12-16 жовтня з обласного бюджету профінансовано видатків на суму 59,6 мільйонів гривень.

У департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації повідомили також сьогодні, 16 жовтня:

«Кошти скеровані головним розпорядникам у повному обсязі, що дозволить не допустити жодної заборгованості. Зокрема, органи державного управління профінансовано на суму 0,6 мільйона гривень, освіту – на суму 13,2 мільйона гривень, охорону здоров’я – на суму 35,3 мільйона гривень, соціальний захист та соціальне забезпечення – на суму 3,9 мільйона гривень, культуру та мистецтво – на суму 2,2 мільйона гривень, фізичну культуру та спорт – на суму 1,3 мільйона гривень, будівництво – на суму 0,5 мільйона гривень, виконання інвестиційних проектів і природоохоронних заходів – на суму 0,5 мільйона гривень, мікропроектів – на суму 0,7 мільйона гривень, інші видатки – на суму 1,4 мільйона гривень.

Натомість на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 37,8 мільйона гривень, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 3,5 мільйона гривень, пенсій і одноразових допомог – 0,6 мільйона гривень, на надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області – 0,4 мільйона гривень; на оплату комунальних послуг та  енергоносіїв – 2,5 мільйона гривень, медикаментів – 1,8 мільйона гривень, продуктів харчування – 4,1 мільйона гривень, канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2,3 мільйона гривень; на проведення капітальних – 4,4 мільйона гривень, на інші видатки – 2,2 мільйона гривень».

Це повідомлення передали сьогодні, 16 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:06 21 вересня 2020 р.

На Сколівщині п'яний водій Форда збив мотоцикліста

На Сколівщині водій, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв ДТП, в якій постраждав мотоцикліст. Водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження, він госпіталізований.

Рубрика: Ситуації

09:56 21 вересня 2020 р.

Відбивалася сумкою з тортом: у Львові напали на одеситку

Близько 4-ї години ранку мешканка Одеси, яка на кілька днів приїхала до Львова, поверталася з весілля. Вийшовши з автомобіля на вулиці Хуторівка, жінка помітила невідомого, який приховує обличчя. Згодом, він пішов за нею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу