Пожежники ліквідували у Львові витік розплавленого скла (відео)

14:46 16 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: скріншот з «YouTube»

У виробничому цеху на території ПАТ «Іскра» відбулася розгерметизація печі.

«15 жовтня о 18:11 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у виробничому цеху на території ПАТ «Іскра» на вулиці Вулецькій, 14 у Львові по відбулася розгерметизація печі. Внаслідок інциденту відбувся витік розплавленого скла у скляний цех», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, в обласному управлінні ДСНС, де також поінформували:

«Працівники цеху вчасно виявили факт розгерметизації та негайно повідомили про це Службу порятунку. До ліквідації наслідків події залучили 36 рятувальників та шість одиниць спецтехніки.

Під час проведення робіт з ліквідації наслідків аварії існувала загроза вибуху печі через її перегрів. Основні зусилля вогнеборців були спрямовані на охолодження розплавленого скла, температура якого сягала близько 15000С, аби не допустити виникнення пожежі.

Завдяки злагодженим діям вогнеборців та фаховій роботі з організації ліквідації наслідків події, й особистій мужності рятувальників, вдалося уникнути виникнення вибуху та наявності жертв. О 19:08 витік скла повністю припинили. Внаслідок події ніхто не постраждав».

Про це повідомили сьогодні, 16 жовтня, в прес-службі Львівського обласного управління ДСНС.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів