Пожежники ліквідували на Львівщині п’ять займань сухостою

09:30 1 лютого 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

У середу, 31 січня, загоряння сухої трави й чагарника виникли в Стрийському, Самбірському, Городоцькому, Жидачівському й Миколаївському районах Львівської області.

У середу, 31 січня, о 18:35 виникла пожежа на відкритій території в селі Угерсько і Стрийському районі, яка знищила траву й чагарник на площі 250 квадратних метрів (0,025 га). Пожежники зі Стрия ліквідували її  о 20:15.

Також у середу, 31 січня, о 22:00 виникла пожежа на відкритій території між селами Хлопчиці й Луки в Самбірському районі, яка знищила траву й чагарник на площі 14 тисяч квадратних метрів (1,4 га). Її ліквідували пожежники зі Самбора, Рудків і Нового Калиніва.

Теж у середу, 31 січня, о 20:20 виникла пожежа на відкритій території у селищі Великий Любінь у Городоцькому районі, яка знищила траву й чагарник на площі 400 квадратних метрів (0,04 га). Її ліквідували пожежники з Великого Любеня.

Також у середу, 31 січня, о 23:34 виникла пожежа на відкритій території у селі Рогізно в Жидачівському районі, яка знищила траву й чагарник на площі 200 квадратних метрів (0,02 га). Її ліквідували пожежники зі Жидачева.

Теж у середу, 31 січня, о 23:52 виникла пожежа на відкритій території у Миколаєві, яка знищила траву й чагарник на площі 200 квадратних метрів (0,02 га). Її ліквідували місцеві пожежники.

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу