Львів'яни двічі викликали пожежників гасити займання, яких не було

09:00 6 січня 2017 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

На вулиці Генерала Чупринки лише димілися печі сирі брикети, а на ринку «Шувар» розпалити полети та ящики, бо примерзла плита

На сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», повідомили сьогодні, 6 січня, що львів'яни викликали пожежників опублікували на вулицю Генерала Чупринки й на ринок «Шувар». А згодом поінформували, що насправді пожежі в церкві святого Климентія вулицю Генерала Чупринкине було – «там сирі брикети в піч поклали, вони так димілися, що люди з вулиці подумали пожежа, і в 08:09 викликали пожежників, наразі все добре, проблем ніяких немає».

Стосовно ж виклику вогнеборців на ринок «Шувар» у «Варта 1» розповіли: «Велись копальні роботи для встановленню каналізації. Примерзла плита і вирішили розпалити полети та ящики, щоб розігріти її та дістати, ну а хтось викликав пожежників. От і все».

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу