Пожежа змусила ромів залишити Львів

15:05 22 липня 2017 р.


Фото: unian.ua

Займання виникло в самовільному поселенні прибульців зі Закарпаття на вулиці Конюшинній.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 22 липня: «У Львові в ніч з 21 на 22 липня виникла пожежа на території самовільно зведеного поселення, в якому проживали мешканці Закарпатської області. Інформація про пожежу від мешканців поселення, зведеного з наметів та тимчасових конструкцій за територією одного з торгівельних центрів на вулиці Конюшинній у Львові, до рятувальників та поліції не надходила. Правоохоронці виявили задимлення та вогонь під час патрулювання даного району».

«На момент прибуття працівників поліції на місці поселення не було жодного мешканця, горіли залишки тимчасових конструкцій. До медичних закладів Львова звернень постраждалих під час пожежі на вулиці Конюшинній на даний час не надходило», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«За попередньо отриманими даними, з настанням теплого періоду на території самовільного поселення проживало близько 60 осіб, з яких близько 20 дітей, мешканці Закарпатської області. Обставини займання встановлюються», – повідомили сьогодні, 22 липня, на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook».

Натомість в інформмаціій агенції УНІАН розповіли: «У Львові сьогодні вночі згоріло самовільне поселення ромів, яке облаштували мешканці Закарпатської області на початку літа. З власних джерел УНІАН стало відомо, що мешканці ромського табору після пожежі сьогодні вночі виїхали потягами на Закарпаття. З початку літа у Львові з‘явилася велика кількість осіб ромської національності із Закарпатської області, які докучали туристам жебрацтвом, скоювали крадіжки та інші злочини».

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу