Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

13:47 4 грудня 2021 р.

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє отець В’ячеслав Гриневич, пише Dailylviv.com

Займання було ліквідоване за дві години. До гасіння пожежі було задіяно понад 40 рятувальників. Двоє чоловіків, які були в храмі під час пожежі, отримали опіки першого ступеня і відмовилися від госпіталізації. Ушкодження незначні і їхньому здоров’ю нічого не загрожує.

Зокрема у повідомлені зазначено, що обвалився дах, який впав усередину храму. Душпастирські приміщення збереглися. Більшість приміщень залиті водою; стан дзвіниці перевіряється.

Vyacheslav Grynevych
2 години тому

Дякуємо усім вірним римо-католикам та людям доброї волі, які в цей трагічний момент своєю молитвою огорнули постраждалий від пожежі храма парафію св. Терези від Дитятка Ісус, що у Брюховичах.

Займання сталося у п’ятницю, 3 грудня близько 13:40 і було ліквідоване за дві години завдяки злагодженій роботі пожежників та спеціалістів державної служби надзвичайних стуацій. До гасіння пожежі було задіяно понад 40 рятувальників.

Двоє працівників, які були присутні в храмі під ...

Показати більше...
Світлина від Vyacheslav Grynevych.
Світлина від Vyacheslav Grynevych.
Світлина від Vyacheslav Grynevych.
Світлина від Vyacheslav Grynevych.
Світлина від Vyacheslav Grynevych.
+3