Посол Франції передала українським саперам спорядження

21:28 18 липня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

У вівторок, 18 липня, Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України на Хмельниччині відвідала з робочим візитом делегація на чолі з надзвичайним і повноважним послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

Під час перебування у військовій частині посол Ізабель Дюмон передала донорську гуманітарну допомогу від уряду Франції. Зокрема, українські сапери отримали 25 комплектів костюмів для розмінування «Protecop», 25 шоломів зі захисним забралом «Visor V50» та 10 пар спеціального взуття «Matramines» на загальну суму 3,7 мільйонів гривень.

Під час урочистої церемонії передачі спорядження посол Франції в Україні Ізабель Дюмон наголосила, що сьогоднішня церемонія є свідченням продовження французької політики підтримки України, яка була підтверджена новообраним президентом Франції Эмануелем Макроном під час його зустрічі з Президентом Петром Порошенко. Дипломат наголосила: «Мені почесно сьогодні бути в Центрі розмінування. Тут готують фахівців з розмінування, які є елітою Збройних Сил, які ризикуючи власним життям, рятують інші і повертають цивільному населенню можливість жити в мирі та безпеці. Саме тому Франція вирішила спрямувати свої зусилля аби допомогти обладнанням. Це обладнання відповідає найсучаснішим зразкам, яким оснащені французькі підрозділи і буде найкращим чином використане у надзвичайно напруженому операційному контексті. Таке спільне використання однакового обладнання ілюструє братерство по зброї, яке існує між французькими та українськими воїнами. Пишайтеся своєю країною та своєю місією, яку покладена на вас. Я, зі свого боку горда бути серед вас та зробити від імені Франції такий внесок у служіння безпеці населення та військових України».

Ізабель Дюмон також дипломат повідомила про можливість проходження франкомовними українськими саперами стажування в підрозділах збройних сил Французької Республіки. Своєю чергою, заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував за моральну підтримку, дорадчу та гуманітарну допомогу, яку здійснює уряд Франції. Він також зазначив: «У 2015 році представники збройних сил Франції проводили заняття з нашими військовослужбовцями щодо виявлення саморобних вибухових пристроїв. Сьогодні ми отримали дуже необхідне захисне спорядження, яке буде використано під час гуманітарного розмінування територій. Воно підвищить якість і ефективність нашої роботи, а головне — захищеність особового складу».

Французькі дипломати ознайомились з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби. На одному з навчальних місць гості мали змогу ознайомитися зі специфікою проведення гуманітарного розмінування.

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, у міністерстві оборони України, де також опублікували фоторепортаж із Центру розмінування.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу