Послуги міського територіального центру у Львові подорожчали

13:48 19 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконком ЛМР затвердив перелік і тарифи на платні соціальні послуги міського територіального центру у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Для осіб, які хочуть користуватися платними послугами Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, затвердили перелік і тарифи на такі соціальні послуги, які надаються у Центрі. Відповідне рішення ухвалив сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради».

Керівник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин пояснив: «Рішення зумовлене збільшенням, в основному, мінімальної заробітної плати станом на зараз, і орієнтовно, від 4% до 12% збільшується розмір оплати послуг».

У міськраді також розповіли: «Загалом з початку року є 2 172 особи, які безкоштовно обслуговуються в міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних осіб. Це люди з інвалідністю, одинокі тощо. Для інших осіб, які мають бажання користуватися послугами Центру, передбачені платні послуги. Клієнти підписують договір, обирають певну кількість визначених послуг, і тоді до них приходять працівники, які виконують обрані ними послуги».

У ЛМР також повідомили: «Серед таких послуг – допомога у приготуванні їжі, прибирання житла, годування (для ліжкових хворих), допомога у самообслуговуванні, допомога в оплаті комунальних послуг; допомога в оформленні документів; ремонт одягу; транспортні послуги. Також – представництво інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях; сприяння в отриманні медичної допомоги в закладах охорони здоров’я та лікувально-профілактичних установах тощо.
Перелік та тарифи на платні соціальні послуги Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у розрізі заходів, які складають зміст соціальних послуг, з зазначенням орієнтовного часу на їх виконання – у додатку на сайті ЛМР».

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу