Послуги Личаківського цвинтаря у Львові подорожчали

13:28 6 квітня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни свого до рішення №558 від 13 червня 2008 року щодо вартості послуг з поховання, які надає музей «Личаківський цвинтар».

Про це повідомили сьогодні, 6 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Керівник комунального підприємства «Музей Личаківський цвинтар» Іван Оліярник доповів на засіданні виконавчого комітету ЛМР: «Пропонується проект рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.06.2008 №558» щодо цін на послуги з поховання (копання могил і поховання в гробівець), які надає музей «Личаківський цвинтар». Для порівняння, у 2008 році копання могили коштувало 241 гривень, у 2014 році ця послуга коштувала 472 гривень, зараз пропонується затвердити вартість у розмірі 792 гривень. Також вартість залежить від розміру могили і стану ґрунту (мерзлий/немерзлий ґрунт)».

dailylviv.com

До теми

22:59 25 жовтня 2021 р.

Торговий центр King Cross Leopolis впускає відвідувачів лише з ковід-документами

Відсьогодні, 25 жовтня, торгово-розважальний центр "King Cross Leopolis", який розташований у Сокільниках (приміська зона Львова), запровадив жорсткі карантинні обмеження для покупців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу