Послаблювати карантин наразі не варто, — очільниця міського штабу з протидії коронавірусу

10:13 29 травня 2020 р.

Фото до новини

За добу на Львівщині - 50 позитивних ПЛР-тестів, із них 34 — у Львові. Це — 14% від кількості проведених тестувань. Також за останню добу в області 26 людей одужали від коронавірусу, 1 людина — померла.

Про це під час ранкового ефіру на радіо «Львівська хвиля» повідомила очільниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, інформує пресслужба ЛМР.

«Загалом у Львові та області є 1563 позитивних результатів ПЛР-тестування, одужала від коронавірусу 361 людина, 49 — померли. За останню добу маємо 50 підтверджених випадків, тобто 14% від протестованих, із них 34 — у Львові. Також є 1 смерті, а 26 людей одужали», — зазначила Галина Слічна.

За її словами, упродовж доби у 8-му міську лікарню поступило 13 осіб із підозрою на COVID-19, іще 4 — у 1-шу міську лікарню. Тим часом у реанімації 8-ї лікарні зараз перебуває 6 осіб, із них 4 — на апараті штучної вентиляції легень. Іще 4 пацієнтів у реанімації 1-ї лікарні. Відтак, чи послаблять сьогодні карантин у Львові наразі невідомо.

«На мою думку, із такими показниками послаблювати карантин наразі не варто. Але сьогодні буде засідання обласної комісії ТЕБ і НС, після того прийматимемо рішення і в місті. Йдеться в першу чергу про громадський транспорт та відкриття садочків», — додала Слічна.

Керівниця міського штабу також розповіла про перші результати аналізів на антитіла до COVID-19 серед медичних працівників Львова.

«Проводили ІФА-тестування серед медпрацівників лікарні швидкої медичної допомоги, також вчора-позавчора тестували й у першій лікарні. Так, у лікарні швидкої допомоги серед 40 відібраних аналізів у 7 медпрацівників виявили антитіла до коронавірусу. Що цікаво, четверо із них реально були хворі, і це було підтверджено. А 3-є - мали ГРЗ ще в грудні-січні», — додала Слічна.

"Щоденний Львів" писав, що МОЗ хоче відновити санітарно-епідеміологічну службу.

У Львові слідчі повідомили чотирьом медикам про підозри у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті пацієнтки.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини