Пориви вітру знеструмили на Львівщині 13 населених пунктів

09:20 10 лютого 2016 р.


Фото: pplus.in.ua

Аварійними бригадами ПАТ «Львівобленерго» будуть проводитись роботи по ліквідації пошкоджень у Городоцькому, Миколаївському та Жидачвському районах.

«Увечері 9 лютого та вночі 10 лютого внаслідок несприятливих погодних умов (пориви вітру до 20 метрів за секунду) у Городоцькому, Миколаївському та Жидачвському районах було пошкоджено три повітряні лінії 6-10 кВ (дві – повністю, одну – частково), що привело до знеструмлення 24 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ», – повідомили сьогодні, 10 лютого, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Без електропостачання тимчасово залишились 13 населених пунктів (10 – повністю, три – частково). Зокрема, у Городоцькому районі – вісім населених пунктів (сім – повністю: села Градівка, Вигодівка, Добряни, Путятичі, Милятин, Бар і с. Шоломиничі та частково – Родатичі); у Жидачівському районі – три  (два – повністю: села Добривляни й Загірочко, один – частково: село Вовчатичі); у Миколаївському районі – два населених пункти (один – повністю: село Бродки, один – частково: село Ілів). З початком світлого часу доби аварійними бригадами ПАТ «Львівобленерго» будуть проводитись роботи по ліквідації пошкоджень та відновленню електропостачання населених пунктів». 

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу