Порив трубопроводу зневоднив 12 будинків у Львові

09:15 9 квітня 2018 р.

8 квітня о 20:30 порив транзитного водогону позбавив водопостачання залишились 12 будинків на вулицях Хвильового, Мазепи й Тичини у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 9 квітня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також запевнили: «Роботи з відновлення водопостачання будуть продовжені 9 квітня».

Натомість на порталі «Гарячої лінії міста» конкретизували, що порив транзитного трубопроводу гарячого водопостачання в підвалі будинку №31 на вулиці Хвильового позбавив водопостачання будинки №14, №16 та №18 на вулиці Мазепи, №18 на вулиціТичини й №17, №19, №23, №25, №29, №30, №31 та №33 на вулиці Хвильового.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу