Порушено санітарну зону Східниці: проєкт генплану Підбужа повернули на доопрацювання

11:29 14 грудня 2020 р.

Містобудівна рада, яка діє при департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА, розглянула та повернула на доопрацювання проєкт Генерального плану с. Підбуж Східницької об’єднаної територіальної громади Дрогобицього району.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Найголовніші зауваження фахівців стосуються того, шо розробники проєкту Генплану ПП «УГП Груп» не дотримали санітарно-захисних зон та санітарної зони курорту Східниця. А містобудівну документацію виконали з порушенням державних будівельних норм. Замовником проєкту була сільська рада Підбужа.

«Генплан є основною документацією на місцевому рівні, на основі якої розробляється стратегія розвитку території та її забудови. Це конституція для розвитку території. Він дає найкраще розуміння та гарантії інвесторам, а підвищує прозорість роботи та запобігає корупції в місцевому самоврядуванні. Приміські території охоплені генпланами приблизно на 90%. Інші населені пункти наразі не мають містобудівної документації, здебільшого, через брак коштів для її розробки», - каже начальник відділу містобудівної політики департаменту архітектури та розвитку містобудування Віктор Ващук.

Містобудівна рада діє на підставі ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», а її  рішення мають виключно рекомендаційний характер. Від початку року в облдержадміністрації відбулося 11 засідань архітектурно-містобудівних рад. Відтак за десять місяців 2020 року затверджено 16 генеральних планів населених пунктів Львівщини.

Однак через запровадження реформи децентралізації, на галузь містобудування також чекають зміни. Наразі на законодавчому рівні не врегульовано до кінця, але відомо точно, що замість генпланів розроблятиметься документація з просторового планування територіальних громад.

dailylviv.com

До теми

10:43 8 березня 2021 р.

Водію українського автобусу, який розбився у Польщі, загрожує до 8 років в’язниці

Одному з водіїв українського автобусу сполученням Познань-Херсон, що потрапив у смертельну ДТП на Підкарпатті у Республіці Польща, висунули обвинувачення у ненавмисній катастрофі в наземному русі.

Рубрика: Ситуації

10:19 8 березня 2021 р.

У гірському селищі на місці пожежі знайшли тіло 49-річного чоловіка

7 березня о 14:25 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в сел. Славське Стрийського району в дерев'яному одноповерховому житловому будинку з мансардою, критому шифером, розміром 10×12 м.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу