Пораненим військовим спростили проходження ВЛК

12:11 1 грудня 2023 р.

Фото до новини

Для поранених військових спростили проходження військово-лікарської комісії (ВЛК), бійцям більше не треба возити документи особисто до військової частини після рішення ВЛК про відпустку або непридатність.

Про це інформує пресслужба Міноборони, пише DailyLviv.com.

"Відтепер заклади охорони здоров’я можуть обмінюватися документами з військовими частинами й ТЦК та СП через систему електронного документообігу: довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва); постанову ВЛК про потребу у відпустці для лікування; постанову ВЛК про непридатність до військової служби; інші документи, необхідні для формування рішення ВЛК", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: ВЛК щорічно одержуватимуть інформацію про діагнози військовозобов’язаних: від кого

Повідомляється, що вже зараз систему електронного документообігу розгорнуто у більшості військових частин, ТЦК та СП, а також у військових госпіталях і цивільних закладах охорони здоров’я, де поранені військовослужбовці проходять військово-лікарську комісію.

 

"Документи про рішення ВЛК щодо відпустки або про непридатність за станом здоровʼя в електронному вигляді до військової частини направить заклад охорони здоровʼя, а військовослужбовець після цього може одразу їхати до ТЦК та СП за місцем проживання або відпустки", - пояснили в оборонному відомстві.

Зокрема, військова частина після опрацювання рішення ВЛК, надсилає відповідні документи для військовослужбовця безпосередньо до ТЦК та СП.

Читайте також:  ТЦК і СП скеровує на ВЛК у день візиту військовозобов′язаного

Так само заклад охорони здоров’я може отримувати додаткові документи, необхідні для формування висновку ВЛК з військової частини – наприклад довідку про обставини травми. Варто лише відправити електронний запит.

Для передачі електронних документів потрібно буде надати свою згоду на обробку персональних даних в закладі, звідки направлятимуться документи.

Читайте такожЯк військовослужбовцю отримати направлення-скерування на ВЛК за різних обставин

Якщо установа, до якої звернувся військовий, не має системи електронного документообігу, потрібно звернутись на гарячу лінію Міноборони за номером 0 800 500 442 та повідомити про цей випадок.

За надходженням такої інформації команда фахівців забезпечить вказаний заклад доступом до електронного документообігу і налагодить його роботу.

Нагадаємо, електронна черга для проходження ВЛК діє у 13 містах: у Львові - також.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів