Понад 18 тисяч львів’янам відшкодують вартість зекономлених енергоносіїв, – ЛМР

16:44 9 червня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Відповідно до внесених змін у призначенні субсидій, тим одержувачам, які зекономили електроенергію та газ, буде відшкодовано вартість зекономлених ними енергоносіїв у граничному розмірі».

Про це повідомила сьогодні, 9 червня, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович, яка також поінформувала: «Таких осіб є понад 18 тисяч на загальну суму відшкодувань близько 11 мільйонів. До 1 вересня вони можуть подати відповідну заяву, а відтак буде створено графіки, за яким їм буде зручно підійти, щоб інформацію оперативно опрацювати. Максимальна сума відшкодування за газ – 695 гривень, за електроенергію – 174 гривень».

«Уже отримали списки таких домогосподарств від надавачів послуг, і таких осіб є понад 18 тисяч на суму відшкодування 11 мільйонів. Кошти на монетизацію субсидій ще не надійшли, і ще не має порядку, – запевнила Наталія Демкович. – Зараз ми проговорюємо з ЛКП, ОСББ, з житлово-комунальними підприємствами, щоб вони нам допомагали роздавати для тих мешканців, які мають такі зекономлені кошти, заяви і інформувати про те, що перш ніж вони до нас прийдуть з цією заявою, щоб одразу відкрили рахунок у банку, на який ми згодом перерахуємо кошти, або щоб повідомили, на яке поштове відділення вони бажають отримати такі кошти».

начальник управління соціального захисту Львівської міської ради також зазначила: «І такі заяви, згідно постанови, ми будемо приймати до 1 вересня. Але всіх людей ми поінформуємо, щоб не створювати черг».

Наталія Демкович також поінформувала: «Ті одержувачі субсидій, які зекономили електроенергію та газ, котрий використовували на опалення, тим буде відшкодовано вартість зекономлених ними енергоносіїв у граничному розмірі – 100 кубометрів газу, що в еквівалентні становить 695 гривень, і електроенергія – 150 кВт, що становить 174 гривень. Якщо  ж одержувачі субсидій зекономили менше, то вони отримають менше. Якщо більше – то ні, бо це гранична межа. Решту суми іде в дохід бюджету».

Про це повідомили сьогодні, 9 червня, у Львівській міськраді

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу