Понад 10 тисяч львів’ян не отримають субсидії через заборгованість, – ЛМР

17:10 9 червня 2017 р.

Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович заявила в п’ятницю, 9 червня: «Відповідно до внесених змін у призначенні субсидій, підставою автоматичного не призначення субсидії є протермінована заборгованість оплати за житлово-комунальні послуги понад два місяці.

Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович повідомила сьогодні, 9 червня: «Мешканцям потрібно або сплатити борг, або укласти договір про реструктуризацію боргу, і лише тоді за їх зверненням буде призначено субсидію».

Чиновник також пояснила: «Надавачі послуг подали нам більше ніж 10 тисяч боржників, котрі мають заборгованість по несплаті житлово-комунальних послуг понад два місяці. Адже, у зв’язку із внесенням цих змін, автоматичне призначення субсидій на наступний період з 1 травня не відбувається для тих домогосподарств, котрі мають заборгованість понад два місяці. Усіх таких боржників відділи соціального захисту інформують про те, що їм необхідно сплатити борг».

Наталія Демкович також зазначила: «З часу одержання таких листів-попереджень боржники мають два місяці для того, аби сплатити цю заборгованість або ж укласти з підприємствами-надавачами послуг договори про реструктуризацію боргу впродовж двох місяців з часу одержання. Якщо вони виконають ці умови, субсидія буде призначена з 1 травня. Якщо ж впродовж двох місяців вони цього не виконають, то субсидія буде призначена з того часу, коли вони або погасять борг, або укладуть договір про реструктуризацію боргу і звернуться до нас».

Про це повідомили сьогодні, 9 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу