Польські фермери блокуватимуть кордон ще з Німеччиною

13:57 23 лютого 2024 р.

Фото до новини

Блокування прикордонного переходу у Свєцьку розпочнеться 25 лютого 2024 року. Аграрії оголосили про блокаду під’їзних шляхів до переходу у цьому пункті пропуску.

Про це інформує InPoland, пише DailyLviv.com.

Згідно з офіційною інформацією, блокада охопить розв’язку доріг Слубіце-Зелена Гура (дорога № 29) з трасою Познань – Берлін (дорога E-30) та дорогу від даної розв’язки до прикордонного переходу Свєцько в обох напрямках. Акція протесту розпочнеться 25 лютого о 13:00.

Загалом очікується прибуття приблизно 500-700 одиниць сільгосптехніки та близько 1500 осіб протестувальників. Тож водії мають мати на увазі, що після перетину кордону не можна буде потрапити на прикордонний перехід в Свєцько або покинути цей пункт у будь-якому напрямку.

Читайте також: Поляки з вагонів-зерновозів на колії висипали ріпак

Блокування прикордонного переходу в Свєцько може значно погіршити ситуацію на перевантаженому прикордонному переході в Костшині над Одрою, де можна перетнути кордон лише автомобілем загальною масою до 3,5 тонн. Така ж ситуація може стосуватися перетину німецького кордону у Слубіце. Що стосується вантажівок, то їм доведеться користуватися переходами в Губіні або Колбасково.

Нагадаємо, З 1 березня польські фермери заблокують кордон з Литвою.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів