Польські експерти допоможуть розробити «львівську стратегію поводження з ТПВ»

19:30 17 січня 2017 р.

У п’ятницю до Львова завітають 10 представників його польських міст-партнерів, які є фахівцями у питанні твердих побутових відходів, які долучаться до вдосконалення «львівської стратегії поводження з відходами до 2022 року».

Про це повідомив сьогодні, 17 січня, під час прес-конференції розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Він також уточнив: «До нас приїдуть керівники департаментів та комунальних підприємств Польщі, які безпосередньо працюють над вирішенням питання твердих побутових відходів у своїх містах. Для нас важливий їхній досвід як з точки зору поводження з відходами, так і з точки зору певних поведінкових аспектів. Ми маємо низку конкретних запитань до них, за якими будемо працювати під час зустрічі».

Про це повідомили сьогодні, 17 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Слідкувати за оновленнями в напрямі розробки стратегії поводження з ТПВ у Львові, а також за анонсами та перебігом громадських обговорень можна на сторінці ініціативи у «Facebook».

dailylviv.com

До теми

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу