Польща відкрила свій повітряний простір | Новини Львова

Польща відкрила свій повітряний простір

11:10 16 червня 2020 р.

  • 0

Наразі авіаперельоти будуть можливі лише в країнах Європейського Союзу. 17 червня пасажири зможуть користуватися послугами авіакомпанії Wizzair.

Сьогодні відновлюються міжнародні авіарейси у межах Європейського Союзу. Рішення у цьому питанні минулого тижня оголосив прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький. Деякі перевізники вже заявили, що регулярні міжнародні рейси розпочнуть якнайшвидше. 17 червня пасажири зможуть користуватися послугами авіакомпанії Wizzair. Учора авіакомпанія Ryanair оголосила про відновлення міжнародної маршрутної мережі. Регулярні рейси відновляться 1 липня, хоча на деяких маршрутах рейси відбуватимуться вже в останній тиждень червня.

Рішення ще не прийняла польська авіакомпанія LOT. Під час пресконференції минулого тижня прем'єр-міністр Матеуш Моравєцький заявив, що національному перевізнику знадобиться час для підготовки маршрутної мережі та системи бронювання.
За інформацією самого перевізника, рішення з цього питання буде оголошено на цьому тижні, а рейси можуть бути відновлені ще у червні.
Про повернення до польських аеропортів також оголосили такі авіакомпанії, як Emirates, KLM, Air France та Lufthansa.

Наразі авіаперельоти будуть можливі лише в країнах Європейського Союзу. Від учора можна вільно виїхати, серед інших, у Хорватію, Францію, Німеччину, Бельгію чи Грецію. Сьогодні свої кордони відкриває Австрія.

Наразі невідомо, коли можна буде відновити регулярні рейси на великі відстані. Кілька днів тому заступник міністра інфраструктури Марцін Горала заявив, що це буде останній етап розморожування повітряних сполучень.

Про це повідомило Польське радіо.

А в Україні авіарейси скасовують: немає попиту.

МОЗ України оприлюднило список 50 країн, особи з яких підлягають обсервації.

"Щоденний Львів" повідомляв, що перевізники на Львівщині відновлюють пасажирські перевезення в райони.

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу