Поліція розпочинає на Львівщині набір на 120 вакансій

17:00 16 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

У понеділк, 16 січня, начальник Львівського обласного управління поліції, генерал третього рангу Валерій Середа, розповів під час брифінгу про вакансії та порядок реєстрації бажаючих прийти на службу у підрозділи поліції Львівщини, а також про вимоги до кандидатів та їх службові перспективи.

За його словами, «набір бажаючих вступити на службу в поліцію розпочався 16 січня, вакантними є 40 посад слідчих, 20 – оперуповноважених та 60 посад дільничних інспекторів поліції, для кожної з цих посад розроблені відповідні вимоги до конкурсантів, а також перелік основних службових обов’язків». Валерій Середа також попередив: «Умови відбору конкурсантів будуть більш жорсткими, будуть збільшені терміни роботи комісій – і медкомісії, і тестування, і спецперевірка і, сподіваюсь, що ми разом з громадою відберемо на ці посади достойних кандидатів».

«Відбір передбачає шість етапів: заявка на участь у конкурсі, тестування, медичне обстеження, перевірка фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда з поліцейською комісією та спеціальна перевірка. Усі необхідні документи, нормативи та порядок проходження тестувань та співбесід регламентовані статтями 47-57 закону України «Про Національну поліцію» та наказом МВС №1631 від 25 грудня 2015 року», – повідомив також начальник Львівського обласного управління поліції.

«Кандидати запрошуються на наступний етап лише за умови успішного проходження попереднього. Претенденти, які без поважних причин не з'явились на конкурсний етап в призначений час, не допускаються до подальшої участі в конкурсі. Прийом анкет триватиме з 16 до 26 січня 2017 року», – розповів також Валерій Середа й наголосив, що у випадку порушення їх прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі вимагання неправомірної вигоди, конкурсанти можуть звернутися за тел. 050 425 46 44 або за тел. 050 425 48 44.

Про це повідомили сьогодні, 16 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів