Поліція розпочала відбір до нового підрозділу

15:20 7 лютого 2018 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

Очільник Нацполіції запевнив: «Формування нового підрозділу, який стане дієвим механізмом протидії організованій злочинності, має бути реалізовано вже до кінця цього року».

Голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив під час робочої наради за участю представників Консультативної місії ЄС, що він підписав відповідні накази, які дають старт набору працівників до Департаменту стратегічних розробок та аналізу. А також запевнив, що той займатиметься протидією суспільно небезпечним організованим групам та злочинним організаціям, зокрема, кримінальним авторитетам, які мають вплив на суспільно важливі сфери життя.

Очільник Нацполіції відзначив: «Формування цього підрозділу, який стане дієвим механізмом протидії організованій злочинності, має бути реалізовано вже до кінця цього року».

Про це повідомили в прес-службі Нацполіції, де також поінформували: «Подати свої кандидатури на посади до цієї служби можуть всі охочі поліцейські».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу