Податкові борги на Львівщині зменшилися на 280 мільйонів гривень

13:15 15 червня 2017 р.

Фіскали описали у Львівській області в податкову заставу майна на суму 279,3 млн. гривень.

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України повідомили сьогодні, 15 червня, «Щоденному Львову»: «На Львівщині за п’ять місяців 2017 року скорочено податкового боргу на суму майже 281 мільйон гривень. З метою забезпечення скорочення податкового боргу податковими органами області з початку року вжито ряд заходів описано майна в податкову заставу на суму 279,3 млн. гривень і направлено 27 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму 27 мільйонів гривень».

«Судами задоволено 38 позовів на суму 32,6 млн. гривень, в тому числі – за позовами попередніх періодів. Для надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставного майна надіслано сім звернень до суду на загальну суму 1,9 млн. гривень, а задоволено судами 16 звернень на суму 7,7 млн. гривень, в тому числі – за позовами попередніх періодів. У результаті цих та інших заходів упродовж січня-травня 2017 року за оперативними даними скорочено суму податкового боргу на 280 мільйонів гривень», – поінформували також у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

11:09 4 серпня 2021 р.

Іноземців штрафуватимуть за порушення правил перебування в Україні з 7 серпня

7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».

Рубрика: Ситуації

10:58 4 серпня 2021 р.

Не всіх, хто перетне кордон в Україну з 5 серпня, зобов'яжуть до самоізоляції: 10 винятків з нових правил

Від обов'язкової самоізоляції звільняють осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу