Платники податків спрямували в місцеві бюджети Львівщини 835 мільйонів гривень

13:00 8 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook»

Фіскали зафіксували в січні 28-відсоткове зростання надходжень податків до місцевих бюджетів Львівщини.

У Львівському обласному управлінні ДФС повідомили сьогодні, 8 лютого: «У січні 2018 року надходження податкових платежів до місцевих бюджетів Львівщини склали 835 мільйонів гривень. У порівнянні зі січнем 2017 року надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів, які контролюються органами державної фіскальної служби до місцевих бюджетів області зросли на 180 мільйонів гривень або на 28 відсотків».

«Надходження податку на доходи фізичних осіб (75 відсотків відрахувань до місцевих бюджетів) склали в січні 2018 року 516 мільйонів гривень., що на 150 мільйонів гривень або на 40 відсотків більше, ніж у січні 2017 року. Платежів, що контролюються Головним управлінням ДФС у Львівській області у січні 2018 року до місцевого бюджету, надійшло 800 мільйонів гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Очікувані показники зросли на 14 відсотків (+96,4 млн. гривень)», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Порівняно зі січнем 2017 року, надходження коштів до місцевих бюджетів з ГУ ДФС у Львівській області збільшились на 28 відсотків або на 172 мільйони гривень. За січень 2018 року надходження податкових платежів до загального фонду обласного бюджету Львівської області становлять 116 мільйонів гривень, що на 44 відсотків або на 36 млн.. гривень більше, аніж у січні 2017 року», – повідомили також на сторінці Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу