Платники податків на Львівщині перерахували держбюджету 8,8 млрд. гривень

14:15 7 вересня 2018 р.


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Платники податків на Львівщині перерахували впродовж восьми місяців 2018 року до загального фонду державного бюджету України сплатили вісім мільярдів 815,3 млн. гривень. податків, зборів, інших обов’язкових платежів – на 38,9% або на 2 469,5 млн. гривень. більше, аніж торік.

Про це повідомили в п’ятницю, 7 вересня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Найбільшу частку у доходах державного бюджету склав податок на додану вартість – третину, або 2 740,3 млн. гривень. На другому місці – акцизний податок із вироблених в Україні товарів з часткою у загальних надходження 18,5 відсотка. За згаданий період надійшло один мільярд 629,2 млн. гривень».

«Податку на доходи фізичних осіб з третім місцем у загальних надходженнях до державного бюджету і часткою 18,3 відсотка у січні-серпні 2018 року надійшло один мільярд 613,3 млн. гривень. Четверте місце – надходження від податку на прибуток підприємств – один мільярд 89 мільйонів гривень. або 12,4 відсотка», – поінформували також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу