Платники єдиного соціального внеску на Львівщині перерахували 4,2 млрд. гривень

13:00 10 липня 2017 р.

У червні платники перерахували до державного бюджету 893,47 млн. гривень – 146,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомили сьогодні, 10 липня, «Щоденному Львову», – в прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України, де також поінформували: «За шість місяців цього року надходження по єдиному внеску становлять чотири мільярди 290,21 млн. гривень або 136,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, що на 1 138,15 млн. гривень більше (за шість місяців 2016 року надходження єдиного внеску склали три мільярди 152,06 млн. гривень)».

«Приріст надходжень єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування зумовлено наступними факторами: збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень; створення нових робочих місць на новостворених підприємствах; збільшення кількості документально оформлених трудових взаємовідносин між найманими працівниками та роботодавцями», – пояснили в прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу