Пів гектара на вулиці Біберовича забрали у забудовника і повернули місту

10:23 10 вересня 2021 р.

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду відмовив ТОВ «Яворівбуд-інвест» у задоволенні касаційної скарги, а відтак незаконно привласнена компанією земельна ділянка на вул. І.Біберовича повернулась у власність громади Львова.

Про це повідомила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, пише Dailylviv.com.

«Суд остаточно повернув земельну ділянку на вул. Біберовича громаді. Незаконна реєстрація майна - це один клік в реєстрі. А щоб повернути майно громаді - треба 5 років судитися. Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду відмовлено у задоволенні касаційної скарги ТОВ «Яворівбуд-інвест».

Постанова Західного апеляційного господарського суду, якою витребувано з чужого незаконного володіння земельну ділянку площею 0,577 га на вул. І.Біберовича у м.Львові в комунальну власність на користь ЛМР, залишена без змін. Дякуємо Франківській окружній прокуратурі за активну і принципову позицію», - зазначила Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, йдеться про земельну ділянку на вул. Біберовича, площею більш, ніж пів гектара. Раніше було виявлено, що є кадастровий номер та зареєстровано право приватної власності за однією із компаній на цю ділянку. Втім міська рада не приймала жодного рішення про виділення цієї земельної ділянки жодній юридичній чи фізичній особі.


dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу