Пів гектара на вулиці Біберовича забрали у забудовника і повернули місту

10:23 10 вересня 2021 р.

Фото до новини

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду відмовив ТОВ «Яворівбуд-інвест» у задоволенні касаційної скарги, а відтак незаконно привласнена компанією земельна ділянка на вул. І.Біберовича повернулась у власність громади Львова.

Про це повідомила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, пише Dailylviv.com.

«Суд остаточно повернув земельну ділянку на вул. Біберовича громаді. Незаконна реєстрація майна - це один клік в реєстрі. А щоб повернути майно громаді - треба 5 років судитися. Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду відмовлено у задоволенні касаційної скарги ТОВ «Яворівбуд-інвест».

Постанова Західного апеляційного господарського суду, якою витребувано з чужого незаконного володіння земельну ділянку площею 0,577 га на вул. І.Біберовича у м.Львові в комунальну власність на користь ЛМР, залишена без змін. Дякуємо Франківській окружній прокуратурі за активну і принципову позицію», - зазначила Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, йдеться про земельну ділянку на вул. Біберовича, площею більш, ніж пів гектара. Раніше було виявлено, що є кадастровий номер та зареєстровано право приватної власності за однією із компаній на цю ділянку. Втім міська рада не приймала жодного рішення про виділення цієї земельної ділянки жодній юридичній чи фізичній особі.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини