Пільговики отримуватимуть на Львівщині на проїзд

17:00 25 квітня 2018 р.


Фото: pogliad.ua

У рамках монетизації пільг за проїзд пільгових категорій населення Львівської області встановлена щомісячна доплата в сумі 135 гривень.

Про це розповіла інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна» директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталія Кузяк. За її словами, «прийнято рішення встановити щомісячну грошову виплату в розмірі 135 гривень – її вираховують як середню по вартості проїзду в комунальному транспорті по області».

Наталія Кузяк зазначила: «На виконання постанови Кабінету міністрів в області провели звірку кількості пільговиків – на цей час це 301 тисяча осіб. Але, згідно з постановою, розмір виплат будуть обчислювати для кожного пільговика окремо, оскільки різні категорії мають право на різні види пільг. Засоби для виплат повинні передбачити органи місцевого самоврядування. Зараз вони розглядають це питання, щоб запустити з червня поточного року».

Директор департаменту наголосила, що органи місцевого самоврядування мають право розширити як перелік пільгових категорій, які зможуть отримати доплату, так і збільшити суми компенсаційних виплат. Зокрема, мова йде про пенсіонерів, які, згідно з постановою, не входять до переліку категорій, якими гарантовано такі виплати.

«Якщо, наприклад, Львів побачить, що вартість проїзду в місті вища і є кошти, то вони зможуть прийняти рішення про виділення більшої суми і для більшого числа категорій», – пояснила Наталія Кузяк.

Про це повідомило сьогодні, 25 квітня, інтернет-видання «Українська правда», де також нагадали: Кабінет міністрів схвалив монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських і міжміських маршрутах. Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко пояснив, що рішення про «монетизації пільг» буде приймати виключно місцевий орган влади. Пільги надаватимуться або в безготівковій (як зараз) або готівковій формі».

dailylviv.com

До теми

14:59 26 жовтня 2021 р.

У Любліні студент з України випав з вікна гуртожитку

Прокуратура з’ясовує обставини моторошного інциденту, який стався у гуртожитку на вул. Надбистрицької у Любліні. 22-річний студент випав з вікна. Є багато ознак того, що молодий чоловік покінчив життя самогубством.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу