Пільгові перевезення на Львівщині може врятувати позачергова сесія ЛОР, – голова АТП

12:21 10 грудня 2019 р.

Про це сьогодні,10 грудня, на пресконференції у Львівському прекслубі на тему «Пільгові перевезення автомобільним транспортом у 2020 році» повідомив голова правління ТзОВ «Львівське АТП-14630» Ігор Самардак.

ЛОДА має підготувати зміни до бюджету, подати вимоги на скликання позачергової сесії Львівської облради і внести зміни в бюджет,- пояснює Ігор Самадак.

 Голова ЛОВ ГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” Іван Велійка бачить вирішення проблеми з пільговими перевезеннями на Львівщині у запровадженні монетизації. Тобто – безпосередніх виплат пільговим категоріям громадян коштів на проїзд у громадському транспорті.

 Єдиний метод – це монетизація. Коли відбувається децентралізація, треба приймати рішення про монетизацію в рамках Львівщини. Дати людям кошти, яким держава надала пільги. І тоді вони гонорово мають заходити в транспорт і оплачувати проїзд,- каже Іван Велійка.

Нагадаємо, 1 січня 2020 року перевізнии Львівщини планують припинити перевезення пільговиків.

Львівська обласна рада не заклала коштів на наступний рік для відшкодування перевізникам витрат за обслуговування пільговиків.

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу