Пільгові перевезення на Львівщині може врятувати позачергова сесія ЛОР, – голова АТП

12:21 10 грудня 2019 р.

  • 0

Про це сьогодні,10 грудня, на пресконференції у Львівському прекслубі на тему «Пільгові перевезення автомобільним транспортом у 2020 році» повідомив голова правління ТзОВ «Львівське АТП-14630» Ігор Самардак.

ЛОДА має підготувати зміни до бюджету, подати вимоги на скликання позачергової сесії Львівської облради і внести зміни в бюджет,- пояснює Ігор Самадак.

 Голова ЛОВ ГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” Іван Велійка бачить вирішення проблеми з пільговими перевезеннями на Львівщині у запровадженні монетизації. Тобто – безпосередніх виплат пільговим категоріям громадян коштів на проїзд у громадському транспорті.

 Єдиний метод – це монетизація. Коли відбувається децентралізація, треба приймати рішення про монетизацію в рамках Львівщини. Дати людям кошти, яким держава надала пільги. І тоді вони гонорово мають заходити в транспорт і оплачувати проїзд,- каже Іван Велійка.

Нагадаємо, 1 січня 2020 року перевізнии Львівщини планують припинити перевезення пільговиків.

Львівська обласна рада не заклала коштів на наступний рік для відшкодування перевізникам витрат за обслуговування пільговиків.

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:11 18 січня 2020 р.

У Львові роздають собак і котів

Львів‘ян просять прихистити 4 безпритульних собак і 3 котиків, які наразі перебувають під опікою ЛКП «Лев».

Рубрика: Ситуації

11:24 18 січня 2020 р.

У Львові нарахували 47 ДТП

17 січня на Львівщині зареєстрували 65 дорожньо-транспортних пригод.

Рубрика: Ситуації