Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

11:14 10 грудня 2019 р.

  • 0

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Про це щойно на пресконференції “Пільгові перевезення автомобільним транспортом у 2020 році”, яка триває у Львівському пресклубі, повідомив голова ЛОВ ГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” Іван Велійка. 

За його словами, Львівська обласна рада в такий спосіб відмовила окремим категоріям громадян у пільговому користуванні автомобільним громадським транспортом на міжміських і приміських маршрутах.

Зі свого боку, Львівська облдержадміністрація не може зробити замовлення на такі перевезення, оскільки на це не заладено кошти.

Іван Романяк, директор ТзОВ "Самбірське АТП-14608”, стверджує, що перевізники - на стороні пільговиків. Але влада не виконує свої зобов'язання.

1       Недоплата з бюджету лише "Самбірському АТП-14 608", за словами Івана Велійки, за 10 місяців 2019 року становить 1,6 млн грн.

За цей період підприємство перевезло 750 тисяч осіб, з них пільговиків - 292 тисячі. Виплата компенсацій становила 2,5 млн грн.

За розрахунками перевізників, якщо кожен пільговик використовує своє право, бодай, чотири рази на місяць, то компенсація має становити 7 млн 300 тис грн за рік.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

«Део Ланос» смертельно травмував на автодорозі «Львів – Рава-Руська» пішохода

На Львівщині затримали посадовців держпідприємства під час отримання хабара

Обираємо мультиварку: ТОП-3 функції, якими ви будете користуватися постійно + БОНУС (який функціонал вам точно не знадобиться)

У Львові відкриють простір скелелазіння

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу