Підприємці голодують під кабінетом міського голови

16:48 12 лютого 2018 р.


Фото: varta1.com.ua

Конфлікт довкола «Приквокзального ринку» набрав небезпечних обертів.

Про це повідомили в понеділок, 12 лютого, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «Сьогодні підприємці ринку оголосили безстрокове голодування у стінах Львівської міської ради. Причиною акції стало побиття однієї з продавчинь ринку, пані Світлани, яка активно виступає за створення комунального підприємства на Привокзальному й стверджує, що напередодні їй погрожували за її активну позицію і незгоду з діями теперішнього керівництва ринку».

Світлана Вітів розповіла: «У суботу десь о 17:00 годині я 20 метрів до хати не дійшла. Ззаду напали і побили мене. Не забрали ні сумки, ні прикрас, ні грошей не вимагали. Просто мовчки били. А перед тим мені погрожували так звані представники ТзОВ «Привокзальний ринок». Підходили ті люди, які вимагали гроші, казали, щоб «я по-доброму вступилася з ринку».

«Підприємці розповіли, що до них приходили невідомі особи, які назвалися представниками адміністрації ТзОВ «Привокзальний ринок» і вимагали гроші за послуги, які нібито надає ТзОВ», – поінформували також на на порталі оперативних новин.

Одна з підприємиць розповіла: «Послуг ніяких нема. Ми сказали, що спочатку послуги, а потім гроші. Керівництво переобладнало приміщення, взяло шість кабінетів нагорі, внизу, з боку Вагової, влаштували адміністрацію. Сюди заходять ті люди, які збирають гроші. Вони тепер постійно сидять у приміщенні адміністарції. На питання, хто вони, кажуть лише, що представники ТЗОВ».

В учасниць голодування є фото невідомих, які їм погрожували, однак жінки бояться їх публікувати, бо остерігаються за свої життя. Побита Світлана Вітів написала заяву до поліції. За висновком лікаря, у жінки струс головного мозку, гематоми на обличчі та крововилив ока», – розповілитакож на на порталі оперативних новин.

«Люди вважають, що за спиною міського голови відбувається затягування виконання рішення комісії щодо вирішення конфлікту на ринку. Вони припускають, що між теперішніми керівниками ринку і виконавчими органами з ЛМР може бути змова. Підприємці хочуть добитися вирішення проблеми і привернути до неї увагу Андрія Садового. На участь в акції було заявлено 100 осіб», – повідомили також на на порталі оперативних новин «Varta1».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу