Підприємці голодують під кабінетом міського голови

16:48 12 лютого 2018 р.


Фото: varta1.com.ua

Конфлікт довкола «Приквокзального ринку» набрав небезпечних обертів.

Про це повідомили в понеділок, 12 лютого, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «Сьогодні підприємці ринку оголосили безстрокове голодування у стінах Львівської міської ради. Причиною акції стало побиття однієї з продавчинь ринку, пані Світлани, яка активно виступає за створення комунального підприємства на Привокзальному й стверджує, що напередодні їй погрожували за її активну позицію і незгоду з діями теперішнього керівництва ринку».

Світлана Вітів розповіла: «У суботу десь о 17:00 годині я 20 метрів до хати не дійшла. Ззаду напали і побили мене. Не забрали ні сумки, ні прикрас, ні грошей не вимагали. Просто мовчки били. А перед тим мені погрожували так звані представники ТзОВ «Привокзальний ринок». Підходили ті люди, які вимагали гроші, казали, щоб «я по-доброму вступилася з ринку».

«Підприємці розповіли, що до них приходили невідомі особи, які назвалися представниками адміністрації ТзОВ «Привокзальний ринок» і вимагали гроші за послуги, які нібито надає ТзОВ», – поінформували також на на порталі оперативних новин.

Одна з підприємиць розповіла: «Послуг ніяких нема. Ми сказали, що спочатку послуги, а потім гроші. Керівництво переобладнало приміщення, взяло шість кабінетів нагорі, внизу, з боку Вагової, влаштували адміністрацію. Сюди заходять ті люди, які збирають гроші. Вони тепер постійно сидять у приміщенні адміністарції. На питання, хто вони, кажуть лише, що представники ТЗОВ».

В учасниць голодування є фото невідомих, які їм погрожували, однак жінки бояться їх публікувати, бо остерігаються за свої життя. Побита Світлана Вітів написала заяву до поліції. За висновком лікаря, у жінки струс головного мозку, гематоми на обличчі та крововилив ока», – розповілитакож на на порталі оперативних новин.

«Люди вважають, що за спиною міського голови відбувається затягування виконання рішення комісії щодо вирішення конфлікту на ринку. Вони припускають, що між теперішніми керівниками ринку і виконавчими органами з ЛМР може бути змова. Підприємці хочуть добитися вирішення проблеми і привернути до неї увагу Андрія Садового. На участь в акції було заявлено 100 осіб», – повідомили також на на порталі оперативних новин «Varta1».

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу