Перший віце-прем‘єр прийняв звернення жителів Львівщини

10:40 25 липня 2017 р.


Фото: kmu.gov.ua

Степан Кубів дав доручення відповідним органам у межах компетенції розглянути поставлені громадянами питання.

У понеділок, 24 липня, перший віце-прем‘єр і міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів провів особистий прийом громадян, під час якого урядовець прийняв звернення від громадян з Києва й Київської, Тернопільської, Львівської та інших областей. Заявники, зокрема, порушували під час прийому питання пошуку інвестицій на розробку авторських проектів, викупу складських приміщень, енергетичні питання, отримання дозволів, житлові питання та інші. Степан Кубів відповів на запитання та дав доручення відповідним органам у межах компетенції розглянути поставлені громадянами питання.

Про це повідомили сьогодні, 25 липня, на «Урядовому порталі», де також поінформували: «Особистий прийом громадян здійснюється вищими посадовими особами держави згідно з порядком організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті міністрів України. Особистий прийом громадян Першим віце-прем'єр-міністром, віце-прем'єр-міністрами України та міністрами  проводиться у приймальні Кабінету Міністрів України у визначені графіком дні з 15-ї до 17-ї години. З графіком можна ознайомитись у рубриці «Особистий прийом громадян» на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2021 р.

У понеділок, 6 грудня, тролейбус № 25 не курсуватиме

У понеділок, 6 грудня, на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України. У зв’язку з їх проведенням будуть перекриті вул. Героїв Майдану та вул. Стрийська (від вул. І. Франка до вул. Сахарова).Відтак будуть зміни у русі громадського транспорту.

Рубрика: Ситуації

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу