Перші поверхи львівських шкіл – уже не пункти обігріву, – ЛМР

15:00 9 січня 2017 р.

У понеділок, 9 січня, у Львові відкриті пункти обігріву лише на вулицях Кирилівській і Сербській.

Директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян Олександр Бородін повідомив сьогодні, 9 січня: «Вночі у нас було 56 людей. Упродовж дня орієнтовно 20 людей заходять зігрітись та попити гарячого чаю. Наш Центр працюватиме як цілодобовий пункт обігріву для усіх охочих впродовж періоду холодів».

Натомість заступник голови Галицької районної державної адміністрації Андрій Зозуля запевнив: «Пункт обігріву на вулиці Сербській, 15 сьогодні працюватиме до 20.00. Вночі у нас був один відвідувач».

Про це повідомили сьогодні, 9 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що перші поверхи львівських шкіл вже не функціонують як пункти обігріву.

dailylviv.com

До теми

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу