Перевізники звільнили за добу Львів від 680 тонн сміття

10:24 25 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

За даними заступник міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, вранці в неділю, 25 червня, у Львові залишається перенакопиченим понад 10 тисяч 730 тонн сміття.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив сьогодні, 25 червня: «За попередню добу з міста було вивезено 680 тонни твердих побутових відходів, з них 380 тонн – за угодами, які перевізники мали укладені раніше, а 300 тонн – за домовленостями, які уклали після комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, динаміка щодо вивезення твердих побутових відходів покращилась – вивезено на 80 тонн більше сміття, ніж продукує місто в добу».

Чиновник також поінформував:«Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 448 майданчиків, що становить 36%. Загалом це 6720 тонн. У розрізі районів: Шевченківський – 130 не вивезених майданчиків, Залізничний – 37, Личаківський – два, Франківський – 94, Сихівський – 185. Очищені всі майданчики у Галицькому районі».

Сергій Бабак також розповів: «Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 14 майданчиків (п’ять – біля закладів освіти, стільки ж – біля закладів охорони здоров`я, чотири – біля супермаркетів), а це 6% від загальної кількості. Тоннаж перенакопичення – 210 тонн».

Чиновник також поінформував: «На перевантажувальних станціях знаходиться 3800 тонн не вивезеного сміття. Тобто, загалом у місті накопичено і не вивезено 10 тис 730 тонн твердих побутових відходів». 

Сергій Бабак також зазначив: «Зараз тими лімітами, які ми маємо, ми, фактично, вивозимо добове накопичення. Загальна ж кількість сміття, яка нагромадилась у місті, залишається такою ж, критично великою. Від імені громади міста Львова дякуємо усім громадам, мерам міст, які пішли нам на співпрацю та надали допомогу у вивезенні і захороненні твердих побутових відходів». 

Про це повідомили сьогодні, 25 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу