Перевізники звільнили Львів від ще 380 тонн відходів

09:48 29 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Орієнтовно 9,5 тисячі тонн сміття ще необхідно вивезти.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив напередодні ввечері, що в середу, 28 червня, зі Львова вивезли 380 тонн твердих побутових відходів, зокрема, 145 тонн – за тими домовленостях, які має ЛМР, а 235 тонн – за лімітами, які надані перевізникам після засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Чиновник також поінформував: «Загалом за п’ять днів за лімітами, наданими Львівською обласною державною адміністрацією, зі Львова на полігони у Львівській області вивезли 1250 тонн твердих побутових відходів».

Сергій Бабак повідомив також напередодні: «Станом на сьогодні орієнтовно 9,5 тисячі тонн сміття ще необхідно вивезти. Критичною є ситуація по 266 майданчиках, де сміття не вивозили по два-чотири  тижні. Чиновник також зазначив: «Щоб місто повністю очистити від сміття, яке накопичилось на майданчиках, на машинах, на перевантажувальних станціях, враховуючи ще накопичення, яке щодня додається, треба в день вивозити 1600 тонн твердих побутових відходів. В добу ми в середньому вивозимо 400-600 тонн, з них десь 60-70%  – за тими договорами, про які місто домовлялось самостійно».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Вчора сміття зі Львова прийняли сім міст у Львівській області».

dailylviv.com

До теми

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

09:11 19 квітня 2021 р.

Підпільний гульбон руского міра в ресторані Дубневича в локдаун (відео)

Учора у Львові в ресторані Park. Art of Rest (Парк арт оф рест) відбувся масовий розважальний захід, учасники якого "підривалися" під російську попсу в час жорсткого локдауну і загострення війни з Росією.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу