Перевізники звільнили Львів від ще 380 тонн відходів

09:48 29 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Орієнтовно 9,5 тисячі тонн сміття ще необхідно вивезти.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомив напередодні ввечері, що в середу, 28 червня, зі Львова вивезли 380 тонн твердих побутових відходів, зокрема, 145 тонн – за тими домовленостях, які має ЛМР, а 235 тонн – за лімітами, які надані перевізникам після засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Чиновник також поінформував: «Загалом за п’ять днів за лімітами, наданими Львівською обласною державною адміністрацією, зі Львова на полігони у Львівській області вивезли 1250 тонн твердих побутових відходів».

Сергій Бабак повідомив також напередодні: «Станом на сьогодні орієнтовно 9,5 тисячі тонн сміття ще необхідно вивезти. Критичною є ситуація по 266 майданчиках, де сміття не вивозили по два-чотири  тижні. Чиновник також зазначив: «Щоб місто повністю очистити від сміття, яке накопичилось на майданчиках, на машинах, на перевантажувальних станціях, враховуючи ще накопичення, яке щодня додається, треба в день вивозити 1600 тонн твердих побутових відходів. В добу ми в середньому вивозимо 400-600 тонн, з них десь 60-70%  – за тими договорами, про які місто домовлялось самостійно».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Вчора сміття зі Львова прийняли сім міст у Львівській області».

dailylviv.com

До теми

11:35 28 вересня 2020 р.

Село на Львівщині затопили фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників(відео)

Сьогодні, 28 вересня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Чому власники ферми в Гряді затопили село фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу