Переселенка з Луганська очолить відділ юстиції у Львові

14:50 17 листопада 2015 р.

У Львові завершився перший етап призначень на керівні посади в управління юстиції Львівської області. На 33 посади будуть призначені нові начальники.

Про це сьогодні, 17 листопада, під час прес-конференції на тему: «Оголошення результатів конкурсів на керівні посади в районні, міськрайонні та міські управління юстиції Львівської області (57 вакансій)», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

Він нагадав, що у львівській юстиції було оголошено конкурс на 57 вакансій на керівні посади – на посади начальників районних управлінь, начальників виконавчих служб районів та начальників реєстраційних служб районів.

- За результатами конкурсу тільки за 14-ма позиціями було прийнято рішення провести повторний конкурс. І будемо проводити конкурси доти, доки ми не знайдемо людей, які мають бажання працювати і впроваджувати реформи, - каже він.

Водночас, на позиції начальників у двох районах – Миколаївському та Яворівському – комісія  рекомендує по дві особи на місце. А вже кращих з них обиратиме міністр юстиції.

- Нас вразила природність та неординарність цих кандидатів, - каже начальник територіального управління юстиції у Львівській області.

Також, за його словами, на діючих посадах залишилося 10 начальників, тобто 30% керівників.

- По дев’яти прийняли рішення щодо їх ротації. Тобто якщо людина працювала останні 15 років в Стрию, то ми йому запропонували спробувати працювати в Дрогобичі. Або начальника з Камянка-Бузького району переводимо до Львова, - каже він.

Окремо Ярослав Жукровський згадав про нову начальницю одного із районних відділів юстиції у Львові.

- Уродженка Луганська, пропрацювала 5 років в луганській юстиції, вимушена переселенка, брала участь у конкурсі на загальних підставах і буде призначена начальником одного із районних відділів юстиції у Львові.

А в Сихівському та Шевченківському відділах виконавчих служб начальників залишили на місцях.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу