Перерва в засіданні сесії Львівської міськради триватиме до 26 грудня

16:16 22 грудня 2016 р.


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Секретар ЛМР Анатолій Забарило оголосив у четвер третю перерву в її роботі. Цього разу – до понеділка.

Про це депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич повідомив сьогодні, 22 грудня на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував фото з Ратуші й поінформував: «Садовий так і не з'явився після обіду. Також відбувається мінімальний штурм фракції «Самопомочі» в міській раді – люди зі сесійної зали перейшли до кабінету фракції «Самопомочі», але штурм не довго тривав – зайшли і вийшли».

Як інформував «ЩЛ», жителі чотирьох мікрорайонів протестують проти будівництва сміттєсортувального комплексу на території колишнього заводу «Львівхімсільмаш», зокрема, сьогодні пікетувальники призупинили у Львові сесію міськради, вимагаючи, аби участь у ній взяв Садовий, щоб висловити його свою думку особисто, міському голові Львова влаштували «коридор ганьби», активісти побилися з охоронцями міськради, відтак, Садовий оголосив другу перерву в засіданні сесії ЛМР.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу